سوالات متداول

بیسیم دستی موتورولا, اخذ مجوز رادیویی, بیسیم خودرویی, موتورولا

  نحوه سفارش کالا به چه صورت میباشد ؟

  برای سفارش کالا میبایستی بعد از انتخاب کالای مورد نظر و تنظیم درخواست ، از طریق فاکس و یا ایمیل که در قسمت تماس با ما که در سایت شرکت بین المللی ره گشای مبین درج گردیده است اقدام نموده تا بعد از بررسی و تماس کارشناسان شرکت ، پیشنهاد مالی تهیه و ارسال گردد .

 

  آیا داشتن مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی الزامی است ؟

  بله . جهت سفارش و خرید بیسیمهای دستی و خودرویی و تکرار کننده ها ارائه کپی از صفحات مجوز اخذ شده الزامی است وشرکت بین المللی ره گشای مبین تنها با روئیت و استعلام مجوز مربوطه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی  ، مجاز به فروش بیسیم خواهد بود .

 

  آیا با مجوزی که تاریخ انقضای آن به اتمام رسیده است میتوان اقدام به خرید نمود ؟

  خیر . برای خرید بیسیم و یا تکرار کننده میبایستی در ابتدا برای تمدید مجوز مربوطه اقدام نمائید .


 پرداخت مبلغ خرید به چه صورت می باشد ؟

  خرید کالا و تجهیزات مورد نظر از شرکت بین المللی ره گشای مبین از طریق واریز آنلاین و یا واریز به شماره حساب مندرج در پیشفاکتور و اطلاع سند واریزی به شرکت مقدور میباشد . در مورد سفارشاتی که نیاز به ورود از کشور تولید کننده می باشد دریافت 50 درصد از پیشفاکتور به عنوان پیش پرداخت الزامی است .


   نحوه تحویل کالا و اجناس خریداری شده به چه صورت میباشد ؟

 برای خرید قطعات و لوازم جانبی و آنتن و دیگر متعلقات نیازی به حضور خریدار در شرکت نمی باشد .اجناس خریداری شده از طریق تیپاکس – باربری و یا پیک ارسال خواهد شد  ولی برای خرید بیسیمهای دستی و خودرویی و تکرارکننده ها میبایستی نماینده قانونی شرکت و یا شخص خریدار با در دست داشتن  کارت ملی و معرفی نامه جهت برگزاری صورتجلسه ای که قبلا به ایشان اطلاع داده خواهد شد در شرکت  ره گشای مبین حاضر و اسناد خرید خود را در حضور نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تکمیل ، امضاء و دستگاههای مربوطه را تحویل و خارج نماید .


  آیا شرکت بین المللی ره گشای مبین در تهیه و نصب ایستگاه های رادیویی نیز فعالیت دارد ؟

  بله . شرکت بین المللی ره گشای مبین جهت نصب و تهیه ملزومات ایستگاه های رادیویی به خریداران و استفاده کنندگان مشاوره رایگان خواهد داد.


 جهت اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چه مراحلی را میبایست طی نمود ؟

 در صورت تمایل برای اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت بین المللی ره گشای مبین مشاوره و مساعدت لازم را به مشتریان گرامی ارائه خواهد داد .همچنین میتوانید با تماس با مسئولین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جهت اخذ مجوز و یا رویت سایت اینرنتی  سازمان از نحوه انجام مراحل و ارائه مدارک مربوطه اطلاع حاصل نمایید .


  پشتیبانی بیسیمها و کالاهای خریداری شده به چه صورت خواهد بود ؟

 شرکت بین المللی ره گشای مبین در قبال فروش کالا و اجناس خود با توجه به توافقات فی مابین و شرایط  گارانتی مندرج ، متعهد بوده حتی بعد از پایان گارانتی دستگاهها نیز خدمات و پشتیبانی خود را ادامه خواهد داد .